Hledat.cz
| katalog firem

CZECH SALES ACADEMY - vyšší odborná škola a střední odborná škola s.r.o.

Polská 367, Trutnov

CZECH SALES ACADEMY - internátní škola s unikátním výukovým programem SALES SCHOOL System® zakončeným maturitou a specializovaným na vzdělávání v oblasti obchodu a podnikání. Program SALES SCHOOL System® rozvíjí osobnost studenta, rozšiřuje komunikační schopnosti a motivuje k dosahování vytyčených cílů. Aktivní víkendy s rodilými mluvčími jsou plné projektů, výletů, exkurzí a sportu zaměřené na zdokonalení angličtiny. Odpolední aktivity jsou zaměřené na osobnostní rozvoj, etickou výchovu, rozvíjení obchodních dovedností, čtenářské gramotnosti a relaxace. Vlastní výukové materiály (e-učebnice, audia, videa) jsou vytvářeny se špičkovými světově uznávanými odborníky z oblasti obchodu, psychologie a sociologie. Velkou výhodou pro studenty denního studia je odložené školné. Rodiče hradí pouze stravování v průběhu pracovního týdne.

Adresa Polská 367, Trutnov
Web www.csacademy.cz

Data z rejstříků

Informace o firmě CZECH SALES ACADEMY - vyšší odborná škola a střední odborná škola s.r.o. jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 20. 11. 2021
Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.