KORAL ITALY s.r.o.

doporučený záznam

Firma vstoupila na trh v oboru autolaků s produkty italské firmy PALINI VERNICI SRL pod obchodní značkou PALINAL. Pro doplnění sortimentu v tomto oboru navázala spolupráci s dovozcem švýcarského brusiva SIA, firmou ALCA, dovozcem maskovacích pásek NARMASK, firmou S & CH Trade, italským výrobcem tmelů a protetických prostředků, firmou INTEC a dalších subdodavatelů. V roce 1997 navázala firma spolupráci s italským výrobcem lakovacích kabin značky NEW PROJET, dnes FAM Iteprech. V oblasti lakovací techniky, tj. stříkací pistole a stříkací vysoko i nízkotlaká zařízení, spolupracujeme s dovozcem značky ANEST IWATA do jejíž skupiny patří i značka AYR GUNSA. Z důvodu potřeby větší expanze do oblasti průmyslu začala naše firma spolupracovat s italským výrobcem barev, firmou SIRO SRL. Stávající sortiment firmy pokrývá plně všechny běžné potřeby průmyslového lakování a autolakýrnictví a to jak v konvenčních, tak vodou ředitelných materiálech.Výhradní dovozce průmyslových laků firmy FIRO s.r.o.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


KORAL ITALY s.r.o. – data z rejstříků

  • Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Ekonomické činnosti

  • Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
  • Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením
  • Výroba chemických látek a chemických přípravků
  • Výroba ostatních chemických výrobků
  • Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  • Velkoobchod a maloobchod

Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a prodej chemických látek a chemických směsí klasifikovaných jako toxické

Více informací » Méně informací «

Produkty firmy

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Ostrovec 1861, 666 01 Tišnov
E-mail
email
Web
http://www.koralitaly.cz
Telefon
+420603874072

63480751
DIČ
CZ63480751


Kontaktní formulář