DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
Hledat.cz
| katalog firem

Ing. Vladimír Jelínek

Budovatelská 821, Třemošná

Provádím: - revize a kontroly el.zařízení bez omezení napětí + výbuch, - soudní znalec elektro silnoproud, - technická pomoc při montážích a uvádění el.zařízení do provozu, - supervising montážních prací pro zahraniční firmy (od zahájení až po předání a uvedení do provozu) - možnost komunikace v angličtině, - všechny práce jsou prováděny po celém území státu ČR

Adresa Budovatelská 821, Třemošná

Zajímavé produkty jiných firem

Svítidla rustikální stropní

  • Lokalita: Štětí

Elektro práce v obytných zónách

  • Lokalita: Olomouc, Nové Sady

Lakýrnické práce

  • Lokalita: Petrovice

Revize hromosvodu

  • Lokalita: Čechtice

Svítidla bodová stropní

  • Lokalita: Štětí

Podlahové vytápění

  • Lokalita: Frýdek-Místek, Místek

Elektroinstalace do 1 000 V - bytové jednotky

  • Lokalita: Praha 21, Újezd nad Lesy

Ochrana potrubí

  • Lokalita: Frýdek-Místek, Místek

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.