DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
Hledat.cz
| katalog firem

Ing. Jiří Kotača - želex

Blatnice pod Svatým Antonínkem 843, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Dodáváme prvky pro armatury železobetonových konstrukcí, příslušenství pro bednění, materiály pro pracovní a dilatační spáry betonů, prvky pro monolity, výrobky firmy SCHÖCK, Isokorb, Tronsole, smyková výztuž BOLE, vylamovací výztuž PLEXUS, výztuž zdiva Murfor, kompozitní výztuže a karisítě. Jednostranné kotvy, nekovové karisítě, těsnění pracovních spár, prostupy, armování

Adresa Blatnice pod Svatým Antonínkem 843, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Web www.kotaca.cz

Zajímavé produkty jiných firem

Plošinové lešení

  • Lokalita: Neratovice, Byškovice

Realizace střech

  • Lokalita: Brno-střed

Akrylátový tmel Hobby

  • Lokalita: Ohníč u Teplic

Komíny

  • Lokalita: Třanovice

Modifikované zálivky

  • Lokalita: Praha 1, Nové Město

Demolice objektů

  • Lokalita: Havířov, Prostřední Suchá

Ekologické stavební materiály

  • Lokalita: Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz

Zateplení fasád

  • Lokalita: Opava, Vávrovice

Data z rejstříků

Informace o firmě Ing. Jiří Kotača - želex jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 21. 4. 2026

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.